22 listopad 2021

Okradał swojego pracodawcę. Nieuczciwy pracownik miał jednak na sumieniu więcej grzechów

Policjanci z Komisariatu Policji w Kobierzycach niezwłocznie interweniowali w jedynym z magazynów na terenie Bielan Wrocławskich, skąd otrzymali zgłoszenie od pracowników ochrony o zatrzymaniu pracownika, który jak się okazało okradał swojego pracodawcę. Na miejscu poza odnalezionymi przy 32-latku oraz w jego szafce służbowej „fantami”, mundurowi odkryli coś jeszcze...
REKLAMA

Policjanci z Kobierzyc po otrzymaniu informacji o zatrzymanym przez ochroniarzy na terenie jednego z magazynów w Bielanach Wrocławskich złodzieju, niezwłocznie pojechali na miejsce.

Okazał się nim być pracownik firmy, a dokładniej 32-letni mieszkaniec Nysy. Pracownicy ochrony zwrócili na niego uwagę, gdy wychodził na przerwę w trakcie pracy i zadziałały zamontowane w bramkach czujniki. Wpadł w momencie, w którym próbował wynieść bez płacenia wartościowy telefon komórkowy.

Obecni na miejscu funkcjonariusze zostali poinformowani, że w szafce mężczyzny pracownicy ochrony znaleźli także wyniesiony z magazynu zegarek. Łączna wartość przedmiotów, które chciał sobie przywłaszczyć nieuczciwy pracownik wyniosła prawie 4500 zł.

Ochrona przekazała również policjantom odnaleziony w trakcie kontroli przy 32-latku woreczek z suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu testów okazało się, że jest to marihuana.

Policjanci w trakcie czynności z zatrzymanym odnaleźli kolejne porcje narkotyków – była to amfetamina.

Wszystkie skradzione przedmioty oraz substancje odurzające zostały zabezpieczone, a drobny złodziejaszek trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Teraz o dalszym losie amatora cudzej własności zadecyduje sąd.

sierżant sztabowy Rafał Jarząb

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2022-01-27 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-05 16:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-02-05 16:00
miejsce
Sala Koncertowa Radia Wrocław,...
wstęp biletowany