Praca artykuł sponsorowany
19 sierpień 2019

GEFCO Polska rekrutuje do magazynu pod Wrocławiem. Kogo szuka?

Firma GEFCO wystartowała z rekrutacją pracowników do swojego największego magazynu w Polsce, który pod koniec roku zostanie otwarty w Psarach k. Wrocławia. Obiekt mieszczący się w samym sercu Dolnego Śląska jest częścią budowanego parku logistycznego, a jego powierzchnia wyniesie łącznie 32 500 m kw. Firma poszukuje w sumie 70 nowych pracowników.
GEFCO Polska wprowadzi się do parku w Psarach w listopadzie. Przewiduje się, że kolejne dwa miesiące potrwa zatowarowanie i faza rozruchu obiektu. Z ponad 32 500 m kw. powierzchni część magazynowa zajmie niemal całość, zaś pod pomieszczenia biurowe przeznaczono 400 m kw. Magazyn GEFCO będzie służył jako światowe centrum dystrybucyjne dla wiodącego producenta komponentów i części motoryzacyjnych.

Już teraz GEFCO prowadzi działania rekrutacyjne, w ramach których poszukuje wykwalifikowanej kadry do nowego obiektu. Wśród 70 wolnych etatów najliczniejszą grupę stanowią operatorzy wózków i pracownicy magazynowi zajmujący się kompletacją zamówień.

Dla członków swojego zespołu GEFCO przewiduje szeroki pakiet benefitów. Obok opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego, którym pracownicy mogą objąć także członków swoich rodzin, GEFCO oferuje dopłaty do wypoczynku, niskooprocentowane pożyczki czy okazjonalne karty podarunkowe. Pracownicy mają możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego poprzez Internet. Dodatkowo mogą oni skorzystać z dofinansowania do zajęć sportowych, nabyć bilety na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne lub skorzystać z systemów rabatowych.

Więcej informacji na stronie GEFCO: http://pracujwgefco.plGEFCO Polska jest częścią Grupy GEFCO. Siedziba główna GEFCO Polska mieści się w Warszawie, zaś oddziały firmy zlokalizowane są w województwach: wielkopolskim (Plewiska), śląskim (Psary, Bieruń, Gliwice), dolnośląskim (Kąty Wrocławskie), mazowieckim (Grodzisk Mazowiecki, Natolin, Łajski) oraz w Łodzi i Rzeszowie. Rynkami docelowymi, na których GEFCO Polska koncentruje swoją działalność, są  głównie branże: motoryzacyjna (producenci samochodów, części i komponentów), elektroniczna, budowlana, kosmetyczna, FMCG oraz inne branże sektora przemysłowego.
www.gefco.pl


 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
2975
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez we Wrocławiu

kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Teatr Polski, Wrocław, ul. G....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 16:30
miejsce
Sala Audytoryjna WCK, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 20:00
miejsce
Sala Audytoryjna WCK, Wrocław, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-16 20:00
miejsce
Stary Klasztor, Wrocław, Purkyniego 1
wstęp biletowany